Aukro.cz

Nakupujte nebo prodávejte dle libosti

Kupujte zboží ihned nebo se účastněte aukcí začínajících od kuruny

V aukro aukcích můžete prodávat různé věci a tak vydělávat - třeba tak, že prodáte věci, které už nepotřebujete. Vyděláte si a navíc se zbavíte nepotřebných věcí, které vám stejně jen zabírají místo doma ve skříni nebo pod postelí :-) a může to být třeba starý počítač nebo cokoli jiného. Dále můžete prodávat nějaké starožitnosti, které třeba najdete na půdě. Velmi dobře se dají prodat také různá umělecká díla, oblečení, staré knihy a podobně. Později stačí třeba někde různé zboží levně koupit a v aukci pak o něco dráže prodat. Levně také můžete nakupovat různé předměty od vašich známých, na trzích, při výprodejích a tak podobně. Nepotřebujete k tomu žádné školy, žádné speciální schopnosti a dokonce ani žádné další dovednosti. Aukce jsou prostě snadné, takže naprosto pro každého. Aukro tedy slouží k pořádání aukcí online, je to takové české eBay. Ale hlavně - má to spoustu výhod pro vás - hlavně že na aukcích můžete snadno prodávat a tím vydělávat tolik potřebné peníze, ale také můžete opravdu velmi levně nakupovat různé zboží, které ostatní prodávají - a to za skvělé a mnohdy také až naprosto neuvěřitelně nízké ceny, které začínají už od 1 Kč!

Prodávat na Aukro aukcích je opravdu velmi snadné

Stačí si založit a potvrdit svůj účet a můžete začít svou první online aukci. Aukce může začínat od 1 Kč, ale třeba i od jiné předem určené ceny (např. minimální cena, za kterou jste ochotni věc prodat). Po zahájení aukce pak můžou ostatní uživatelé Aukra v aukci přihazovat a zvyšovat své nabídky. Aukce končí po předem určené době (3 dny, 5 dnů, 7 dnů a nejvíce 10 dnů - dle vašeho výběru) a ten, kdo přihodí tu nejvyšší částku, aukci vyhrává. Přihazovat můžete až do posledních sekund každé aukce. Po skončení aukce už jen stačí dohodnout se s prodejcem na zaplacení a předání zboží. Je pro vás velkou konkurenční výhodou, že je na Aukru obrovské množství uživatelů, takže se vám podaří skoro vždycky váš předmět prodat. Pokud ale nasadíte příliš vysokou cenu, nikdo zřejmě vaše zboží nekoupí. Pokud si nebudete vědět rady s cenou, začněte aukci třeba od 1 Kč. Pokud je předmět atraktivní a bude o něj zájem, cena vždy vystoupá na tržní cenu a někdy, pokud je předmět opravdu unikátní a zajímavý, klidně až nad tuto tržní cenu (horní hranice ceny samozřejmě není nijak omezena a závisí pouze na tom, kolik vám kdo nejvíce nabídne, takže vydělat můžete opravdu dost hodně).

Skvělá zpráva - založení účtu je totiž naprosto zdarma!

Abyste mohli začít využívat všech skvělých výhod Aukro aukcí online, stačí si pouze snadno založit účet. Registrace na Aukro aukce je ale zatím pořád zdarma! K registraci stačí pouze znát svůj email, přes který potvrdíte registraci. Po založení účtu vám také poštou Aukro pošle na vaši adresu kód, který pak opíšete na Aukro a tím dojde k plné aktivaci vašeho účtu a budete moci začít naplno prodávat a nakupovat ve všech aukcích. Toto je velmi důležité, proto si nezapomeňte nechat kód poslat - je to taky zdarma! Hlavní tedy je, že u Aukra neplatíte žádné vstupní poplatky, takže si to prostě a snadno můžete klidně jenom vyzkoušet! Aukro je skvělé, výborně se na něm prodává i nakupuje takže to rozhodně stojí za to!

Založení Aukro účtu je velmi snadné, zdarma a budete to mít během chvilky hotové. Stačí totiž pouze vyplnit požadované údaje. Poté vám zdarma přijde poštou ověřovací kód a tím získáte plný přístup k účtu a možnost využívat všech výhod Aukra!

Neváhejte, zdarma se zde registrujte a ihned začněte obchodovatPokud máte jakékoliv dotazy, napište nám je a my na ně rádi odpovíme.

[CNW:Counter]