Aukro.cz

Vybrané společností platící za příjem emailů

Zde Vám nabízím několik společností, které Vám zaplatí za příjem reklamních emailů. Doporučiji registrovat se u všech těchto společností, zvýšíte tím svůj zisk z příjmu reklamních emailů.

Název společnosti Popis Poznámky Registrace
email4cash.de Chodí hodně emailů, vřele doporučuji!! není nutné klikat na bannery Registrace zdarma
losecent.de Chodí pár emailů, je dobré zde klikat na bannery  POZOR na mínusový banner (-250punkte) za registraci dostanete 0,33euro. Registrace zdarma
mager-mails.de Chodí hodně emailů, a je zde každy den přibližně 200bannerů, velmi dobrá firma na přivýdělek!! Příjem 20% ze zisku Vámi získanch osob. Registrace zdarma
info -mailer.at Výborná firma, hodně emailů i bannerů !!! Příjem 35% ze zisku členů v prní linii !!1€ za každého získaného referala
(částka se připíše až referal dosáhne výdělku 5€)
Registrace zdarma
cronmailer.de DOPORUČUJU! výborná firma,
přijde Vám od nich denně cca 50emailů a rovnou vidíte kolik jste si vydělali!! Doporučuji mit pro ně samostatnou schránku a v emailu je rovnou mazat a číst je na domovských stránkách.
Příjem 50% ze zisku členů v první linii!! Registrace zdarma
speedklicks.de Stejná firma jako cronmailer.de DOPORUČUJU! výborná firma, přijde Vám od nich denně cca 50emailů a rovnou vidíte kolik jste si vydělali!! Doporučuji mit pro ně samostatnou schránku a v emailu je rovnou mazat a číst je na domovských stránkách. Příjem 50% ze zisku členů v první linii!! Registrace zdarma
donkeymails.com Chodí pár emailů a na stránkách naleznete každý den vždy pár bannerů Nejvíce peněz získáte pokud budete shánet lidi pod sebe. Registrace zdarma
propaidemail.com Chodí pár emailů a na stránkách naleznete každý den vždy pár bannerů za registraci dostanete 50 dolarů. To Vám je ale vyplaceno až si vyděláte 10 dolarů!!! Registrace zdarma
turbopaid.de dostatek emailů i bannerů!! Platí ihned do 15minut!! Registrace zdarma
falkenpaid.de taktéž dostatek emailů i bannerů Klikejte na bannery! Registrace zdarma


Univerzální návod pro registraci(mimo firem donkeymails a propaidemail)

Pokud u jednotlivých firem kliknete na "Registrace zdarma", načte se Vám stránka příslušné firmy (jedná se o německé firmy, proto se stránky někdy déle načítají, proto vyčkejte). U většiny firem vlevo najdete pojem ANMELDEN(registrace) někde psáno ANMELDUNG. Nachází se zde většinou dvě sekce MITGLIEDER a sponzoren… musíte se registrovat pouze do sekce MITGLIEDER (člen).  U firmy mager-mails se nachází registrace uprostřed strany v sekci mitglieder JETZT ANMELDEN.Poté musíte vyplnit několik registračních údajů:

 

Username: zvolíte si přezdívku(doporučuji volit v kombinaci s číslem např: Tomáš 325 – hodně nicků je již obsazených) ,Kenwort (paswort): zvolíte si heslo pokud Vám to firma nabízí  Anrede: frau(žena),herr(muž), Name: příjmení, Vorname:jméno, Geburtsdatum: Váš datum narození, Strasse: Ulice+čp, PLZ: PSČ, Stadt někde psáno Ort: město, Land: Tsechische Republik nebo Czech Republic  (pokud není na výběr žádná tak dejte ANDERE – jiné)  Email: vepište Váš email, Paidmails im Html:  Ja, Newsletter: Nicht, Bonlomails: nicht Angebote unserer Parner: nezaškrtávat Ihre interessengebiete (vaše zájmy): zaškrtnout vše – díky tomu Vám chodí více emailů, tudíž i peněz … někde můžete třeba zaškrtnou od 6 do 12 zájmů.. je to tam vždy napsáno pod nebo nad. Nyní dejte ANMELDEN nebo ODESLAT DOTAZ nebo WEITER

 

Nyní Vám od každé firmy, kterou jste si zaregistrovali musí přijít email, u některých firem Vám sami přidělí heslo, které přijde právě v tom emailu. Většinou se tímto emailem poprvé nalogujete na Vaši úvodní stránku
Návod pro registraci u společností donkeymails a propaidemail

V horní liště dejte sign-up. Poté vepište vaši emailovou adresu.Přijde Vám  od donory a propaidemail email.  Otevřete ho a klikněte v něm na odkaz - odkaz končící názvem vašeho emailu.  Najede Vám registrace. ( username: zvolte přezdívku, First name: jméno, Last name: Příjmení, Adress: Ulice + čp, city: město, state N/A a do other vepíšete Czech Republic, Zip Code: PSČ, Country: vyberete Czech Republic, Reffered by: ponecháte beze změny, potom zaškrtněte všechny zájmy, bude Vám chodit více emailu tím pádem i více peněz, Payment account: vyplníme později, až získáte nějaké peníze, Password: zadejte Vaše heslo, Confirm password: opakujte heslo...) Poté klikněte na SIGN UP a dokonči se registrace.
NĚKOLIK ODPOVĚDÍ NA NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY:

V registraci není kolonka na vyplnění hesla.
U některých společností si nemůžete vyplnit své heslo,ale přidělí vám ho sami.
Hned po odeslání registrace Vám příjde mail,kde budou informace potřebné pro přihlášení na stránky napsány.

Při registraci jsem nenašel Českou republiku.
Českou Republiku hledejte pod T(Tschechisch Republik),nebo někde není v seznamu,ale je tam kolonka Andere,kam se Tschechisch Republik vepíše.


Jak konkrétně čtení e-mailů probíhá?Musí se každý mail otvírat?
Všechny německé společnosti posílají maily přímo do vaší e-mailové adresy,což velmi zrychluje vydělávání,protože se nemusíte na každou stránku logovat,aby jste zjistili jestli přišel nějaký nový mail.Akorát zvažte,jestli není lepší založit si novou emailovou adresu,aby jste oddělili výdělek od soukromých zpráv.Každý mail se musí otevřít a kliknout na Ihr Bestätigungslink(většinou ten nejdelší odkaz) Načte se stránka a začne se odpočítávat čas(max. 1min.,nejčastěji 30sekund)Po této době se Vám připíší body(u některých společností jsou to přímo konkrétní peníze)

Musím číst všechny e-maily?
Pokuď možno ano.Téměř všechny společnosti Vám měří tzv. klickrate(počet doručených a % z nich přečtených).Když toto procento je nižší než např.70%(podle firmy,podívejte se do AGB)nepočítají vám body z vašich refferalů a při např.50% a méně Vám účet zruší! To by ale neměl být problém(mě např. těch 17 společností zabere 15-25min denně).Spíš si dejte pozor když odjíždíte na dovolenou(Urlaub).Klikněte na Ihre daten(někde Abwesenheit) a zvolte jak dlouho budete mimo.

 
Kolik si mohu za měsíc přibližně vydělat?
Platí přímá úměra,že čím více společností a čím více referalů,tím vyšší zisk.Už při 3-10 referalech(každá společnost má jiná procenta)je Váš zisk dvojnásobný! Výdělek bez referálů je přibližně 40Kč od jedné firmy

Jak a kdy se body přemění na peníze?
Vždy na začátku nového měsíce(1.-4.podle toho jak rychle to spočítají)Vám přijde od každé společnosti mail,kde bude uvedeno kolik jste v danném měsíci získali bodů,kolik Eur připadá na jeden bod a výsledná částka. Ve statistice se vám všechny body vymaží a pod statistikou budete mít(většinou zeleně)vámi dosud vydělanou částku v Eurech.

Jak mám zažádat o výplatu?
Až dosáhnete určeného minima(0,01-99€,podle společnosti)klikněte na Auszahlung,tam vyberte že to chcete vyplatit přes Moneybookers(jinak peníze do ČR poslat nejdou,žádná německá společnost nepodporuje E-Gold) a zadáte název svého účtu(žádné číslo,ale emailová adresa!).

Nikdy mi ještě žádná taková společnost nezaplatila,proč bych měl věřit zrovna těmto? (převzato od stařšího člena)
Za těch půl roku,co takhle zkouším vydělávat,jsem přišel na zaručenou metodu,jak rozeznat platící firmu od podvodníků. Stačí se podívat do jejich ceníku reklamy a je vše hned jasné.U podvodných společností zjistíte,že kampaň 1$ to all stojí třeba jen 5$ a přitom ho má obdržet třeba 4000 lidí. Aby mohly opravdu všem členům zaplatit,muselo by to stát alespoň 4000$ a ne jenom 5!Kdežto u seriózní firmy si spočítáte,že inzerent zaplatí dost na to,aby jim zbylo ještě na vyplacení % za referaly. Například já jsem zaplatil 500kč české společnosti za to,že rozešle mail 2500 lidem a každému zaplatí 10 haléřů.Ještě k tomu si mail vyzvedla ani ne polovina.Takže firma obdržela 500kč a vyplatila členům odhadem 150-250kč(ještě museli připsat peníze za % z referalů). Docela dobrej byznys,nemyslíte?A proto taky takovýchto firem velmi rychle přibývá.

Co je to MINUSMAIL?
Dejte si pozor.Téměř všechny společnosti mají v podmínkach napsáno,že mají právo kdykoliv poslat tzv.MINUSMAIL.A ten když ho otevřete,odečte se vám velké množství bodů.Většinou to společnosti neuplatňují.Doporučuji si vždy přečíst předmět mailu a alespoň první dva řádky ve zprávě,jestli neobsahuje slovo MINUSMAIL.

Co je to Bettellink?
Některé společnosti Vám dají body za to,že pomáháte jejich stránky propagovat.Je to link jako ten Váš referenční(akorát místo refid je bettel).Tento link když nějakým způsobem inzerujete a někdo na něj klikne,tak se mu zobrazí místo stránky home,stránka s jejich ceníkem reklamy a vy dostanete 1 bod.Pozor,ale když se někdo z této stránky zaregistruje,připíše se Vám normálně mezi referaly.Jednoduše řečeno,jste vlastně placeni za to,že si sháníte referaly.Já však tento link nepoužívám,protože si myslím,že stránka s ceníkem reklamy,nepřiměje k zaregistrování,tak jako home stránka. 

 

Společnost platící za příjem emailů, účast v anketách, atd.

Registrujte se u této společnosti zdarma.

Tuto službu provozuje nová česká společnost, která na svých webových stránkách nabízí výdělek za:

  • Kliknutí na banner
  • Čtení emailů
  • Registrace nových členů
  • Účast v anketách

Registrace do tohoto systému je velmi jednoduchá a samozdřejmě zdarma. Stačí vyplnit tento formulář, a kliknutím na tlačítko "souhlasím" potvrdit, že souhlasíte s obchodnímy podmínkami. Po té Vám na zadaný e-mail dorazí zpráva ve která dokončíte svou registraci kliknutím na uvedený odkaz.

GetPaid.cz

Pro zvýšení svého výdělku můžete tento systém doporučit svým známým a kamarádům a pokud ještě máte vlastní webové stránky můžete si na ně umístit jeden z nabízených bannerů a tím získat nové členy do systému až do páté úrovně. O zaslání Vašeho výdělku můžete zažádat po dosažení částky 200Kč.

Získejte peníze za příjem emailů

Po registraci můžete získat zdarma logo na svůj mobil!

Chcete vydělávat peníze za příjem reklamních emailů od Emailing.cz?
Napište Váš e-mail a odešlete! Obratem Vám zašleme informace a potvrdíme Vaši registraci.

Tuto službu provozuje česká společnost , která se zabývá reklamou všeho druhu. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že se jedná opravdu o solidní společnost. Jako důkaz je zde k nahlédnutí poštovní poukázka s mým prvním výdělkem 342 Kč. Není to sice žádná závratná částka, ale zase tato společnost nabízí pouze to, co může opravdu splnit.

Po registraci Vám budou zasílány emaily, za které budete odměněni 0,40 Kč/email. A za zaslání emailu každému členovi, kterému doporučíte zaregistrovat se u této společnosti získáte 0,10 Kč/email. Nemusíte se obávat, že by Vaše emailová schránka byla zahlcena emaily. Za měsíc Vám bude zasláno kolem 30-ti emailů. Obsah emailů, které budou do Vaší emailové schránky zaslány si vyberete samy při vyplňování formuláře registrace. Takže emaily, které Vám budou doručeny maximálně odpovídají Vaším zájmům.

Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti

O peníze si můžete zažádat po dosažení minimální částky 100 Kč. Můžete si vybrat, jestli Vám mají být zaslány na Váš bankovní účet nebo poštovní poukázkou.


[CNW:Counter]